Page manager search (2.0.0-beta3) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Content
no: Innhold

en: View
no: Vis

en: search
no: søk

en: Languages
no: Språk

en: Search index
no: Søkeindeks

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
no: Ditt søk har for mange AND/OR-uttrykk. Bare de første @count termene ble tatt hensyn til i dette søket.

en: Search result highlighting input
no: Utheving av innskrevet søkeresultat

en: All except those selected
no: Alle unntatt de som er valgt

en: You must include at least one keyword to match in the content, and punctuation is ignored. | You must include at least one keyword to match in the content. Keywords must be at least @count characters, and punctuation is ignored.
no[0]: Du må inkludere minst ett søkeord som skal matche innholdet, skilletegn som komma og punktum ignoreres.
no[1]: Du må inkludere minst ett søkeord som skal matche innholdet. Søkeord må være minst @count tegn og skilletegn som komma og punktum ignoreres.

en: Which languages should be indexed?
no: Hvilke språk skal indekseres?
