Page manager search (2.0.0-beta3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Languages
ug: تىل

en: Search index
ug: ئىزدەش
