Page manager search (2.0.0-beta4) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Content
az: Məzmun

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Languages
az: Dillər

en: Search index
az: Axtarış indeksi
