Page manager search (2.0.0-beta4) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: View
bs: Pregled

en: search
bs: pretraga

en: Languages
bs: Jezici
