Page manager search (2.0.0-beta4) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Content
ca: Contingut

en: View
ca: Mostra

en: search
ca: cerca

en: Languages
ca: Llengües

en: Search index
ca: Índex de la cerca

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
ca: La vostra cerca usa massa expressions AND/OR. Només els primers @count termes s'han inclòs en aquesta cerca.

en: Search result highlighting input
ca: Destaca els resultats de la cerca realitzada
