Page manager search (2.0.0-beta4) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: search
my: ရှာဖွေရန်

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ
