Page manager search (2.0.0-beta4) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Content
tr: İçerik

en: View
tr: Görüntüle

en: search
tr: ara

en: Languages
tr: Diller

en: Search index
tr: Dizinde ara

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
tr: Aramanız çok fazla VE/VEYA ifadesi içeriyor. Bu aramada sadece ilk @count terim kapsandı.

en: Search result highlighting input
tr: Aranan ifadenin vurgulandığı arama sonucu
