Page manager search (2.0.0-beta5) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Content
hi: सामग्री

en: View
hi: देखें

en: search
hi: खोज

en: ID
hi: आईडी

en: Languages
hi: भाषायें

en: Search index
hi: खोज अनुक्रमणिका

en: UUID
hi: युयुआइङी

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
hi: आपकी खोज में कई और/या अभिव्यक्ति का इस्तेमाल किया गया है. केवल पहली @count शब्द इस खोज में शामिल थे.

en: Search result highlighting input
hi: खोज परिणाम हाइलाइटिंग इनपुट
