Page manager search (2.0.0-beta5) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Content
fa: محتوا

en: View
fa: مشاهده

en: search
fa: جستجو

en: ID
fa: شناسه

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Search index
fa: شاخص جستجو

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
fa: تعداد عبارت‌های AND/OR در جستجوی شما بیش از اندازه بود. تنها @count عبارت اول در جستجو لحاظ شدند.
