Page manager search (2.0.0-beta5) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: View
hy: Դիտել

en: search
hy: որոնել

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
hy: Ձեր որոնումը օգտագործել է շատ և / կամ արտահայտություններ: Միայն առաջին @count պայմաններն են ընդգրկված այս որոնմանը:

en: You must include at least one keyword to match in the content, and punctuation is ignored. | You must include at least one keyword to match in the content. Keywords must be at least @count characters, and punctuation is ignored.
hy[0]: Դուք պետք է ներառեք առնվազն մեկ հիմնաբառ բովանդակության մեջ համապատասխանելու համար, և կետադրական նշաններն անտեսվում են:
hy[1]: Բովանդակության մեջ համապատասխանելու համար պետք է ներառեք առնվազն մեկ հիմնաբառ: Հիմնաբառերը պետք է լինեն առնվազն @count նիշ, և կետադրական նշաններն անտեսվում են:
