Page manager search (2.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: View
lv: Skatīt

en: search
lv: meklēt

en: Languages
lv: Valodas

en: Search index
lv: Meklēšanas indekss
