Page Message (8.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Message
ast: Mensax

en: Update
ast: Anovar

en: Add
ast: Amestar

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: Page
ast: Páxina
