Page Message (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Edit
fr: Modifier

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Add
fr: Ajouter

en: Updated
fr: Mis à jour

en: Created
fr: Créé

en: Page URL
fr: URL de la page

en: No entries available.
fr: Aucun message disponible
