Page Message (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Edit
oc: Modificar

en: Message
oc: Messatge

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Add
oc: Apondre

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Page
oc: Pagina
