Page Message (8.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Message
os: Хъусинаг

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау
