Page Message (8.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Message
mr: संदेश

en: Update
mr: अपडेट

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Updated
mr: सुधारित

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Page
mr: पान

en: Admin
mr: व्यवस्थापक
