Page Message (8.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Edit
sv: Redigera

en: Message
sv: Meddelande

en: Update
sv: Uppdatera

en: Add
sv: Lägg till

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Page
sv: Sida

en: Page URL
sv: Sid URL

en: Admin
sv: Administrera
