Page Message (8.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Message
uk: Повідомлення

en: Update
uk: Оновити

en: Add
uk: Додати

en: Updated
uk: Оновлено

en: Created
uk: Створено

en: Page
uk: Сторінка

en: Page URL
uk: URL сторінки

en: Admin
uk: Адмін
