Page Message (8.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Message
hr: Poruka

en: Update
hr: Osvježi

en: Add
hr: Dodaj

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Page
hr: Stranica
