Page Message (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ
