Page Metatag (1.0.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Status
is: Staða

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Tungumál

en: Enabled
is: Virkt

en: Weight
is: Vægi

en: About
is: Um
