Page Metatag (1.0.1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Pages
mg: Takelaka

en: Status
mg: Toetra

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny
