Page Metatag (1.0.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Status
fr: État

en: Remove
fr: Retirer

en: Language
fr: Langue

en: Enabled
fr: Activé

en: Weight
fr: Poids

en: Operation
fr: Opération

en: About
fr: À propos

en: There are no items yet. Add an item.
fr: Il n'y a pas encore d'élément. Ajouter un élément.
