Page Metatag (1.0.1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Operation
ku: کردار

en: About
ku: دەربارە
