Page Metatag (2.0.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Status
am: ሁኔታ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Weight
am: ክብደት
