Page Metatag (2.0.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Status
be: Статус

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: Operation
be: Аперацыя

en: About
be: Аб
