Page Metatag (2.0.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Remove
da: Fjern

en: Description
da: Beskrivelse

en: Language
da: Sprog

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Operation
da: Handling

en: About
da: Om
