Page Metatag (2.0.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Status
et: Olek

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Page Title
et: Lehe Pealkiri (Title)

en: Operation
et: Operatsioon

en: About
et: Programmist
