Page Metatag (2.0.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Status
eu: Egoera

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Page Title
eu: Orriaren Izenburua

en: Operation
eu: Eragiketa

en: About
eu: (r)i buruz
