Page Metatag (2.0.0) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Pages
fil: Mga Pahina

en: Status
fil: Kalagayan

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Language
fil: Wika

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Weight
fil: Timbang

en: Operation
fil: Pagpapatakbo
