Page Metatag (2.0.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: About
km: អំពី
