Page Metatag (2.0.0) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ
