Page Metatag (2.0.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Status
sl: Stanje

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: About
sl: O modulu
