Page Metatag (2.0.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Status
ta: நிலை

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Language
ta: மொழி

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Weight
ta: எடை

en: Operation
ta: செயல்

en: About
ta: பற்றி
