Page Metatag (2.0.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Status
th: สถานะ

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: About
th: เกี่ยวกับ
