Page Metatag (2.0.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Status
vi: Trạng thái

en: Remove
vi: Xoá

en: Description
vi: Mô tả

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Enabled
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Page Title
vi: Tên trang

en: Operation
vi: Thao tác

en: About
vi: Giới thiệu
