Page Metatag (2.0.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Status
it: Stato

en: Remove
it: Elimina

en: Description
it: Descrizione

en: Language
it: Lingua

en: Enabled
it: Attivato

en: Weight
it: Peso

en: Page Title
it: Titolo della pagina

en: Operation
it: Operazione

en: About
it: Informazioni
