Page Metatag (2.1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Status
lv: Statuss

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: Page Title
lv: Lapas Nosaukums

en: Operation
lv: Operācija

en: About
lv: Par
