Page Metatag (2.1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Status
mn: Төлөв

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Weight
mn: Жин
