Page Metatag (2.0.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Status
os: Статус

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Enabled
os: Иу у

en: Weight
os: Уæз
