Page Notifications (1.0.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Submit
ar: إضافة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني
