Page Notifications (1.0.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Title
gl: Título

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Submit
gl: Enviar

en: Actions
gl: Accións

en: Mail
gl: Correo-e
