Page Notifications (1.0.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: E-mail
ml: ഈ-മെയിൽ

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Mail
ml: മെയിൽ
