Page Notifications (1.0.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Actions
mr: कृती

en: Mail
mr: ईमेल
