Page Notifications (1.0.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Title
nl: Titel

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Submit
nl: Indienen

en: Actions
nl: Acties

en: Mail
nl: E-mail
