Page Notifications (1.0.2) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Title
de: Titel

en: E-mail
de: E-Mail

en: Submit
de: Absenden

en: Actions
de: Aktionen

en: Mail
de: E-Mail

en: No records found
de: Keine Einträge gefunden

en: That e-mail address is not valid.
de: Diese E-Mail-Adresse ist nicht gültig.
