Page Notifications (1.0.2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Actions
eo: Agoj

en: Mail
eo: Retpoŝto
