Page Notifications (1.0.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Actions
lv: Darbības

en: Mail
lv: Pasts
