Page Notifications (1.0.2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Submit
oc: Sometre

en: Actions
oc: Accions

en: Mail
oc: Corrièrs electronic
