Page Notifications (1.0.4) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Mail
gu: મેઇલ
